W bydgoskiej branży zabiegów fizjoterapeutycznych działamy nieprzerwanie od 1997 roku. W 2010 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o innowacyjne usługi. Ta chwila była otwarciem nowego rozdziału w historii Centrum Meridian.

Od tamtej pory pomogliśmy szerokiemu gronu Klientów. Dzięki naszej pomocy wiele osób nie musi łużej zmagać się z bólami kręgosłupa czy ze zgrzytaniem zębami podczas snu.

Pamiętaj, że leczenie schorzeń czaszkowo-krzyżowych i ich terapia muszą być nie tylko nadzorowane, a także prowadzone przez fachowców. O nabytych umiejętnościach świadczą liczne certyfikaty oraz udział w licznych szkoleniach zawodowych. Bez obaw możesz powierzyć swoje zdrowie w nasze ręce!

Jeżeli zmagasz się z…

bólem kręgosłupa, urazami kończyn dolnych i górnych, bólami głowy i migrenami, przewlekłymi bólami (choroby psychosomatyczne), bruksizmem (zgrzytanie zębami w czasie snu), obrzękami i opuchlizną, słabą odpornością u dzieci, napięciem mięśniowym w wyniku stresu, bliznami trądzikowymi, rozstępami, nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitisem, zmęczeniem oraz wyczerpaniem...

…to zapraszamy do naszego gabinetu w Białych Błotach!

Świadczymy między innymi: masaż relaksacyjny i akupresurę, terapię laserową i ultradźwiękową, masaż odchudzający, leczenie polem magnetycznym i lampami Sollux, elektroterapię, masaż poprzeczny i funkcyjny, kurację koreańską Moksą, drenaż limfatyczny, terapię manualną oraz kranio-sakralną. Prowadzimy terapię stóp, a także terapię czaszkowo-krzyżową.

 

Do zobaczenia!

dr Waldemar Miszewski

ul. Hippiczna 53

86-005 Białe Błota, k. BydgoszczyKażdy ma dwie dłonie,

ale większość ludzi potrafi tylko uderzyć i zrobić krzywdę,

a ja umiem nimi leczyć i przynosić ulgę.” 

Gabinet ul. Hippiczna 53
86-005 Białe Błota

E-mail: maswal@wp.pl